Zákaznícka linka
0948 416 345

Vianoce, čas darčekov a detskej radosti

20.10.2017

O približne dva mesiace tu máme obľúbený sviatok všetkých detí, ktorým sú nepochybne Vianoce. Vianoce sú časom lásky, pokoja, ale predovšetkým časom darčekov, na ktoré sa deti tešia zo všetkého najviac. Všetci rodičia poznajú ten pocit, keď sa deti počas Vianočnej večere pozerajú pod stromček a nevedia sa dočkať, keď si budú môcť darčeky nesúce ich meno rozbaliť. Každé dieťa presne vie, čo si chce pod stromčekom nájsť a svoje želania vyjadruje formou listu pre Ježiška. Dominantnou položkou u detí sú jednoznačne hračky. Sú však hračky to jediné, čo by si mali deti pod stromčekom nájsť?

Rodičia často využívajú Vianoce na nákup vecí, ktoré deti potrebujú. Okrem hračiek si teda dieťa často pod stromčekom nájde aj predmety, ktoré neboli súčasťou listu pre Ježiška. Medzi takéto predmety patrí najmä oblečenie. Deti svoje ošatenie opotrebujú oveľa rýchlejšie ako dospelí, pretože sa často hrajú na kolenách, behajú po blate alebo sa naháňajú v kríkoch. Okrem rýchlejšieho opotrebovania je problémom aj to, že sa deti vyvíjajú a rastú a ošatenie im začína byť skôr čo neskôr malé. Práve preto sa detské oblečenie stáva čoraz stabilnejšou a frekventovanejšou položkou, ktorá sa pod stromčekom rodín s deťmi nachádza.

Hoci rast dieťaťa neovplyvníte, samotné opotrebovanie oblečenia spomaliť môžete. Riešením je nakupovať detské oblečenie vysokej kvality. Kvalitnejšie oblečenie je zároveň pohodlnejšie a výrazne znižuje pravdepodobnosť zdravotných problémov, najmä ak sa bavíme o detskej obuvi. Navyše, nekvalitné oblečenie sa rýchlo obnosí a smeruje rovno do smetného koša. Následne je nutné realizovať ďalší nákup, ktorý sa negatívne prejaví aj na rodinnom rozpočte.

Určite je možné konštatovať, že oblečenie síce nepatrí medzi najobľúbenejšie darčekové položky detí, no aj napriek tomu s nim môžete u svojho dieťaťa zabodovať. Pýtate sa ako? Deti majú svojich rozprávkových hrdinov, ktorých považujú za svoje vzory a idoly a často si predstavujú, že majú ich schopnosti alebo sa na nich hrajú s kamarátmi na ihrisku. Kombinácia kvalitného detského oblečenia a rozprávkových hrdinov dokáže potešiť ako rodiča, tak aj samotné dieťa. Dieťa sa môže pred kamarátmi pochváliť, že má na hrudi obľúbeného hrdinu a rodič je šťastný, že má dieťa zdravotne nezávadné kvalitné oblečenie. Takýmto spôsobom sa môže premeniť detské oblečenie na ideálny vianočný darček, ktorý dieťa ocení rovnako, ako hračky z listu pre Ježiška.

Zabite 2 muchy jednou ranou a nakúpte svojmu dieťaťu praktické vianočné darčeky v podobne kvalitného detského oblečenia s ich obľúbenými detskými hrdinami.

Kategórie