Zákaznícka linka
0948 416 345

Informácie o oblečené pre deti

Manuál: Ako obliecť dieťa v zime?

04.12.2017

Zima už zaviala do všetkých kútov Slovenska a o chvíľu vypuknú v školách a škôlkach prvé chrípkové epidémie. Zároveň napadol na celom území Slovenska prvý sneh, čo výrazne skomplikovalo aj dopravu a mnoho ľudí si dlhou a nepríjemnou cestou do práce uvedomilo, že seba aj svoje deti treba obliekať teplejšie, resp. vhodnejším spôsobom.

Oblečte deti do ich obľúbených hrdinov

14.11.2017

Nenahovárajme si, že práve naše ratolesti sú iné. Všetky deti sú rovnaké a majú podobné záujmy. Medzi nimi nájdeme zaiste aj čítanie rozprávkových knižiek alebo pozeranie rozprávok.

Na kvalite detskej obuvi záleží

03.11.2017

Keď naši najmenší naberú odvahu na prvé krôčiky, treba sa im postarať o vhodnú obuv, ktorá dodá detskej nôžke istotu. Papučky, obuv podľa aktuálneho ročného obdobia na domáce ničenie a nosenie do mesta musia byť najmä v útlom detstve kvalitné, aby detskú nohu nedeformovali.

Vianoce, čas darčekov a detskej radosti

20.10.2017

O približne dva mesiace tu máme obľúbený sviatok všetkých detí, ktorým sú nepochybne Vianoce. Vianoce sú časom lásky, pokoja, ale predovšetkým časom darčekov, na ktoré sa deti tešia zo všetkého najviac. Všetci rodičia poznajú ten pocit, keď sa deti počas Vianočnej večere pozerajú pod stromček a nevedia sa dočkať, keď si budú môcť darčeky nesúce ich meno rozbaliť.

Do školy v štýlovom detskom oblečení

12.09.2017

S odštartovaním školského roka sa deti rozlúčili s dlhými prázdninami a rodičom ostal prievan v peňaženkách. Musia sa popasovať s nákupom školských pomôcok a nezabúdajú pritom ani na doplnenie detského šatníka. Aké oblečenie by nemalo chýbať žiadnemu školákovi?

Kategórie